Co robimy?

We wciąż zmieniającym się świecie Grupa VINCI Energies skupia się na komunikacji, wynikach, wydajności energetycznej i danych, aby wspierać transformację cyfrową i energetyczną.

Nasze linie biznesowe

W Polsce, VINCI Energies dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi w dwóch dziedzinach: teleinformatyki (ICT) i przemysłu

Więcej
 

Jako znaczący gracz w nieustannie zmieniającym się świecie Grupa VINCI Energies odpowiada na kluczowe dla społeczeństw potrzeby. Należą do nich m.in. rosnące zapotrzebowanie na energię i transport, optymalizacja procesów przemysłowych, poprawa efektywności energetycznej oraz zmiany w sektorze telekomunikacji.
W Polsce, VINCI Energies projektuje indywidualnie dostosowane rozwiązania w dwóch głównych dziedzinach: teleinformatyki (ICT) i przemysłu.

Przemysł

Wspieranie przedsiębiorstw w optymalizacji zakładów przemysłowych

Więcej

ICT

Przyczynianie się do szybkiego upowszechniania innowacyjnych technologii teleinformatycznych

Więcej

Nasze marki

W Polsce, VINCI Energies prowadzi działalność pod marka Axians oraz pod marką Cegelec.

Więcej
 

Przynależność do szerokiej sieci współpracy oraz silnej kultury organizacyjnej Grupy VINCI Energies jest uzupełnieniem działania w duchu lokalnym. Współpraca i synergia w Grupie umożliwiają poszczególnym jednostkom biznesowym dzielenie się wiedzą, czego rezultatem są zaawansowane, kompleksowe rozwiązania i usługi o znacznej wartości dodanej.

Actemium

Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu

Więcej

Axians

Wachlarz usług i rozwiązań teleinformatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych

Więcej