AKTUALNOŚCI

Aktualności na temat Grupy, materiały video, dokumenty... Zanurz się w świecie VINCI Energies.

03 NOV 2015
Aktualności

Poznaj The Agility Effect – obserwatorium trendów na naszych rynkach

Punktem wyjścia dla VINCI Energies przy tworzeniu nowego serwisu pod nazwą The Agility Effect była chęć uważnego śledzenia nowości na świecie, w szczególności w zakresie transformacji energetycznej i cyfrowej – koncepcji leżących w samym sercu tak wielu z nich.

30 OCT 2019

AktualnościPublikacja VINCI Energies przejmuje Eltel Networks Telecom

VINCI Energies przejęła Eltel Networks Telecom, polskie przedsiębiorstwo zajmujące się infrastrukturą telekomunikacyjną. Eltel Networks Telecom jest częścią Grupy Eltel, europejskiego lidera rynku usług technicznych dla operatorów infrastruktury kluczowej dla funkcjonowania społeczeństwa sieciowego. Działalność firmy skupia się wokół usług technicznych dla sektora telekomunikacyjnego, takich jak projektowanie, budowa, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej i ogólnej, a także dostarczania sprzętu związanego z tymi usługami. Firma zatrudnia w Polsce około 220 osób i osiągnęła w 2018 obrót 20 milionów euro.

18 OCT 2018

Aktualności CareerEXPO Wrocław 23.10.2018

Spotkajmy się we Wrocławiu.

13 MAR 2017

Wydarzenie Axians z Grupą VINCI na Absolvent Talent Days

16 marca 2017, na stadionie PGE Narodowy w Warszawie

18 SEP 2016

Wydarzenie AXIANS na targach InnoTrans 2016 w Berlinie – 20-23 września

InnoTrans 2016 to największe na świecie targi poświęcone przede wszystkim transportowi szynowemu; miejsce spotkań producentów, przedstawicieli publicznych i prywatnych przedsiębiorstw komunikacyjnych, inżynierów, decydentów z samorządów i ministerstw transportu z całego świata, a także pasjonatów kolejnictwa.

11 MAR 2016

Aktualności Usługi AXIANS w Polsce

Na polskim rynku działamy od 1995 roku.

29 DEC 2015

Aktualności 20 lat ATEM – Polska na rynku

Dziś Atem Polska pod nową marką AXIANS, umocniona i wspierana w swych działaniach przez Grupę VINCI Energies, działa z sukcesami w obszarach telekomunikacji, elektroenergetyki, budownictwa i ochrony informacji.