Axians z Grupą VINCI na Absolvent Talent Days

16 marca 2017, na stadionie PGE Narodowy w Warszawie

ATEM-Polska (Axians) wraz z koleżankami i kolegami z Grupy VINCI (Warbud S.A., Eurovia, Calanbau TPI, Soletanche Polska, Menard) wzięli udział w Absolvent Talent Daysnajbardziej prestiżowych targach pracy i praktyk w Polsce, aktywnie wspierając rozwój kariery studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów.

Grupa VINCI to jeden z największych koncernów budowlanych i usług powiązanych na świecie. Zatrudnia blisko 190 tysięcy pracowników w około 100 krajach na wszystkich kontynentach. Przedmiot działalności grupy obejmuje projektowanie, budowę i finansowanie obiektów poprawiających ogólną jakość życia (infrastruktury transportowej, budynków publicznych i prywatnych, architektury miejskiej, jak również sieci wodociągowych, energetycznych i telekomunikacyjnych) oraz zarządzanie nimi.

Grupa Vinci notowana jest na Giełdzie Paryskiej jako jedna z najbardziej prestiżowych i uznanych firm francuskich. Dzięki obecności w Grupie VINCI korzystamy z międzynarodowych doświadczeń oraz gwarancji siły i stabilności finansowej. W Polsce, oprócz ATEM – Polska Sp. z o.o. (Axians) w skład Grupy wchodzą między innymi: Warbud S.A., Eurovia, Calanbau TPI, Menard oraz Soletanche Polska.

Prev Back to the list Next