Dlaczego warto pracować w VINCI Energies?

Nasi pracownicy znajdują się w sercu sukcesu. To dzięki Tobie, Twojemu talentowi i umiejętnościom VINCI Energies osiąga swoje cele.

travailler-chez-vinci-energies3Nasi pracownicy to główni gracze przyczyniający się do sukcesu Grupy, są naszymi najlepszymi ambasadorami w terenie podczas kontaktów z klientami, to oni realizują nasze strategie; z tej przyczyny są oni naszym największym, zapewniającym wspólny rozwój zasobem. Dlatego podejmowane przez Ciebie inicjatywy, Twoje projekty, Twoje zaangażowanie w zaspokajanie potrzeb naszych klientów i rozwój umożliwi nam skuteczne kontynuowanie naszych licznych, zróżnicowanych projektów. Czemu więc warto pracować w VINCI Energies i ucieleśniać ducha, który nas wyróżnia?

Ponieważ wspieramy Twoją przedsiębiorczość

Podejmowanie inicjatyw, ocena ryzyk, wizualizacja sukcesu i osiąganie go… Kultura VINCI Energies opiera się na poczuciu odpowiedzialność i zaufaniu, jakim darzymy nasze zespoły. Wierzymy w naszych pracowników i ich pomysły. Weź udział w budowaniu przyszłości, dołączając do nas.

Ponieważ nasza różnorodność jest cennym zasobem

To bez znaczenia, jaki jest Twój profil zawodowy, poszukujemy mężczyzn i kobiet, którzy są zmotywowani i dzielą naszą pasję do pracy. Oferujemy im takie same szanse w odniesieniu do  perspektyw związanych ze szkoleniami i rozwojem kariery. Nasze wspólne pragnienie sukcesu jest naszą siłą. Dołącz do Grupy dumnej ze swoich pracowników.

Ponieważ pomagamy Ci rozwinąć Twoje umiejętności

Inwestujemy w rozwój umiejętności naszych utalentowanych pracowników poprzez: zindywidualizowany coaching, szkolenia, wewnętrzne możliwości rozwoju kariery… Niezależne od Twojego doświadczenia, tworzymy dla Ciebie środowisko, którego potrzebujesz, by rozwinąć swoje umiejętności. Realizacja Twojego potencjału czyni nas silniejszymi.

Ponieważ…

Prawdziwe sukcesy to te, które się dzieli.

Xavier Hullard CEO of VINCI, Rueil-Malmaison, FRANCE

emploi-vinci-energies1

Rozwijamy się poprzez przyjmowanie nowych utalentowanych pracowników, wykorzystywanie nowych technologii, opracowywanie zróżnicowanych podejść… Łączenie wiedzy jest oczywiście ważne dla wszystkich, w związku z czym sprzyjamy otwartej wymianie wiedzy i nawiązywaniu kontaktów. Współpraca między jednostkami biznesowymi i zespołami jest integralną częścią naszej codziennej rzeczywistości – działamy w sieci kontaktów. Dzielimy się zasobami, know-how i działaniami. Pracować w VINCI Energies to pracować w Grupie, w której ludzie uczą się od siebie.

Rozpocznij pracę w VINCI Energies. Zapoznaj się z naszymi stażami, praktykami i ofertami pracy.

Odkryj więcej