Poznaj The Agility Effect – obserwatorium trendów na naszych rynkach

Punktem wyjścia dla VINCI Energies przy tworzeniu nowego serwisu pod nazwą The Agility Effect była chęć uważnego śledzenia nowości na świecie, w szczególności w zakresie transformacji energetycznej i cyfrowej – koncepcji leżących w samym sercu tak wielu z nich.

news_about_agility_effect_news_texte

Uznaliśmy, że istnieje konieczność zgłębiania poszczególnych zagadnień z zastosowaniem wieloaspektowego, wielodyscyplinarnego podejścia, umożliwiającego lepsze zrozumienie zmian i potrzeb na poziomie miasta/budynku/przemysłu oraz określenie zakresu możliwości, jakie oferują nowe usługi w branży energetycznej lub technologie teleinformatyczne.

Uznaliśmy również, że należy obserwować przebieg nadchodzących zmian oraz przekształcenia, jakie powodują one w naszym otoczeniu – w celu sprawdzenia, w jaki sposób oraz za pośrednictwem których graczy innowacje są wdrażane najskuteczniej, a także ustalenia, w jakim zakresie schematy postępowania zyskują na znaczeniu i wpływają na nasze decyzje. Ta nowa platforma powstaje na zasadzie otwartej z myślą o naszych klientach i partnerach oraz z ich udziałem.

TheAgilityEffect.com to serwis dostępny w Internecie, co tydzień oferujący nowe treści. Co sześć miesięcy będziemy publikować szereg wybranych artykułów w formie pliku PDF do pobrania ze strony internetowej oraz w wersji papierowej.

Prev Back to the list Next