Przemysł

Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu. Zbuduj przewagę konkurencyjną firm i zwiększ wydajność produkcyjną

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania technologiczne dla wielu gałęzi przemysłu (Aircraft/Aviation; Automotive; Feed, Food & Beverage; Environment).

Nauki o życiu; Towary dla klientów i logistyka; FMCG; ropa naftowa i gaz; Chemikalia; Energetyka i inne), infrastruktura publiczna czy służba zdrowia.

Projektujemy i realizujemy projekty typu: Smart Industry, Smart City i Smart Grid. Nasi klienci pochodzą z sektora prywatnego i publicznego.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU

Actemium to 300 Jednostek Biznesowych realizujących złożone projekty inżynierskie, dedykowane dla przemysłu w 38 krajach, blisko naszych Klientów na całym świecie.

Ze względu na bardzo gęstą sieć Pojedynczych Jednostek Biznesowych, łącząc globalny zasięg z lokalnym serwisem, oferowane rozwiązania wspierają projekty naszych klientów przez cały okres ich istnienia – począwszy od wstępnej koncepcji, projektu, aż po finalizację inwestycji, a także utrzymanie on-line i off-line.

 

 

Wszystkie powyższe instalacje są wykonywane przez naszą firmę od wstępnej koncepcji, poprzez wsparcie w pozyskaniu środków finansowych, aż po uzyskanie wszelkich pozwoleń prawnych (warunków zabudowy, warunków środowiskowych, pozwoleń na budowę).

Kolejnym etapem jest realizacja projektu, faza generalnego rozruchu i odbiorów technicznych, dodatkowo konserwacja dowolnej instalacji/instalacji. Instalacje można wykonać samodzielnie, w bardzo wąskim zakresie, w oparciu o dokumentację techniczną i koncepcję klienta lub w szerokim zakresie jako koordynator wszystkich wymaganych działań potrzebnych do sfinalizowania całego projektu.

Ogólnie rzecz biorąc, w zależności od potrzeb klienta, wykonujemy każdą instalację od projektu do fazy „pod klucz”, oferując również serwis gwarancyjny i serwis pogwarancyjny.

W naszym zespole mamy inżynierów wszelkiego rodzaju, projektantów systemów sterowania oraz doświadczonych kierowników projektów. Wykwalifikowani technicy spełniają wszystkie standardy jakości nawet w najbardziej zaawansowanych projektach.

W Grupie Vinci działa wiele międzynarodowych klubów np.: Energy Efficiency, Maintenance, Oil & Gas, Aircraft i inne, w których inżynierowie z Polski mogą wymieniać się doświadczeniami i poznawać najbardziej zaawansowane, światowe technologie. Następuje również wymiana kadry inżynierskiej, co pozwala nam angażować ekspertów z różnych krajów w projekty realizowane w Polsce.

W naszym projekcie wykorzystujemy najbardziej zaawansowane światowe technologie – będąc częścią międzynarodowego konsorcjum mamy dostęp do energooszczędnego oświetlenia (LED), półprzewodników, zaawansowanych systemów sterowania i automatyki, odnawialnych i alternatywnych źródeł energii.

Sprostaj wyzwaniom przemysłu

Zaawansowana technologia produkcji, rozszerzeni operatorzy, funkcje predykcyjne, eko-efektywność, fabryki oparte na danych itp.

Dołączając do jednej z naszych jednostek biznesowych dedykowanych przemysłowi, pomożesz w opracowaniu trwałych, wielotechnicznych rozwiązań i usług w całym cyklu życia przemysłowego.

Spójrz na nasze oferty pracy