Rozwiązania budowlane

Nasze rozwiązania łączą efektywność energetyczną i postęp technologiczny, aby budynki były inteligentniejsze, bardziej zrównoważone i wydajne.

VINCI Facilities to marka VINCI Energies dedykowana zarządzaniu obiektami. Prace prowadzone są pod lokalnymi markami.Building Solutions to nazwa nadana wszystkim tym działaniom VINCI Energies.

Sieć Building Solutions działa przez cały cykl życia budynku, łącząc inżynierię i prace, takie jak multitechniczna konserwacja i usługi dla użytkowników końcowych w ramach zarządzania obiektem. Jednostki biznesowe świadczą usługi w zakresie projektowania, instalacji, obsługi i renowacji wszystkich typów budynków w celu tworzenia i utrzymywania miejsc, które są bardziej zrównoważone, wydajne, wygodne, bezpieczne i skalowalne.

Doświadczenie Building Solutions obejmuje pełen zakres systemów i urządzeń technicznych ożywiających budynki: elektryczność, klimatyzację, wentylację, ogrzewanie, hydraulikę, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, nadzór wideo, kontrolę dostępu i nadzór techniczny. Eksploatacja i konserwacja zapewniają długotrwałą wydajność i optymalizują cykl życia budynku dzięki konserwacji zapobiegawczej, efektywności energetycznej, hiperwizji wielu lokalizacji, IoT, połączonym budynkom i nie tylko.

Inżynieria i roboty

Zarówno w projektach budowy, jak i renowacji budynków, lokalne marki specjalizujące się w inżynierii i robotach angażują się w projektowanie i instalowanie systemów, dzięki którym budynki stają się inteligentniejsze, bardziej zrównoważone i wydajne.

Te jednostki biznesowe ożywiają budynki, zapewniając wentylację, wodę, ciepło, zimno, energię i informacje.

Konserwacja techniczna i zarządzanie obiektem

VINCI Facilities wykorzystuje swoją rozległą wiedzę specjalistyczną, aby wspierać wydajność budynków w perspektywie długoterminowej, zapewniając usługi zarządzania obiektami na zamówienie.

Łącząc multitechniczną konserwację, eksploatację i usługi, jej rozwiązania są przyjazne dla budynków, ich mieszkańców i środowiska.

VINCI Facilities odgrywa aktywną rolę w dbaniu o dobre samopoczucie użytkowników, zapewniając innowacje i doświadczenie w zakresie usług.

W trosce o budynki i ich mieszkańców

Dołączając do jednej z naszych jednostek biznesowych Business Solutions, będziesz odgrywać aktywną rolę w inżynierii i robotach, konserwacji multitechnicznej i usługach dla użytkowników końcowych w ramach zarządzania obiektami.

Spójrz na wszystkie nasze oferty pracy