Infrastruktura

OMEXOM to marka VINCI Energies dedykowana infrastrukturze energetycznej.

VINCI Energies wraz ze swoją marką Omexom pomaga producentom energii elektrycznej, operatorom systemów przesyłowych i dystrybucyjnych oraz władzom lokalnym i regionalnym spełnić obietnicę transformacji energetycznej. Naszymi celami na przyszłość są wspieranie dostępu do energii elektrycznej, zapewnienie bezpieczeństwa dostaw i rozwój zrównoważonej energii.

Jednostki biznesowe VINCI Energies oferują w szczególności innowacyjne rozwiązania w zakresie energii odnawialnej, miejskich sieci gazu ziemnego, magazynowania energii elektrycznej, mobilności niskoemisyjnej oraz zarządzania infrastrukturą energetyczną i transportową.

Udział paliw kopalnych w miksie energetycznym w porównaniu z wytwarzanym przez źródła odnawialne zmienia się dzięki postępującej transformacji energetycznej.
VINCI Energies dostosowuje sieci, łącząc te różne źródła i umożliwiając sieciom osiągnięcie równowagi między tymi różnymi energiami.

PRACUJ Z NAMI

Pomóż urzeczywistnić transformację energetyczną

Dołączając do jednej z naszych jednostek biznesowych zajmujących się energią, transportem lub infrastrukturą regionalną, pomożesz rozwijać energię odnawialną, promować dostęp do energii i zapewniać bezpieczniejsze dostawy energii.

Spójrz na nasze oferty pracy